Przetargi

Pyatnia do przretargu nieograniczonego pn.„Dobudowa do budynku urzędu gminy szybu platformy dla osób niepełnosprawnych wraz z przebudową niektórych elementów budynku”

 

Dnia 23 stycznia  2018r. o godzinie 09:43 do siedziby Zamawiającego wpłynęło zapytanie dotyczące przetargu nieograniczonego pn. : „Dobudowa do budynku urzędu  gminy szybu platformy dla osób niepełnosprawnych wraz z przebudową niektórych elementów budynku” następującej treści:

„W związku z zamiarem przystąpienia do przetargu na dobudowę szybu oraz montaż platformy dla osób niepełnosprawnych przy budynku Urzędu Gminy w Kołaczkowie zwracam się z następującym zapytaniem :

SIWZ przewiduje platformę DOMUSLIFT hydrauliczna w szybie własnym aluminiowym przeszklonym  lub urządzenie o parametrach równoważnych.

I w związku z tym pytanie :

Czy dopuszczacie Państwo montaż platformy dla osób niepełnosprawnych również w szybie własnym, przeszklonym o parametrach  zewnętrznych takich samych ale w szybie stalowym , przeszklonym i platformę o napędzie elektrycznym  a nie hydraulicznym.”

Odpowiedź:

Zamawiający dopuszcza montaż platformy dla osób niepełnosprawnych  również w szybie własnym, przeszklonym, o parametrach  zewnętrznych takich samych, ale w  szybie stalowym, przeszklonym i platformę o napędzie elektrycznym.

Zgodnie z art. 38 ust. 2 Zamawiający publikuje zapytania na stronie internetowej. Ponieważ odpowiedzi nie prowadzą do zmiany treści ogłoszenia  termin złożenia ofert pozostaje niezmieniony .

Wiadomości powiązane

Wiadomość powiązana z

Organ

Rejestr zmian

Dokument wytworzony przez: Wójt
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 26 stycznia 2018 11:17
Dokument wprowadzony do BIP przez: Mirosława Woźniak
Ilość wyświetleń: 290
05 kwietnia 2018 08:30 Robert Nowak - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
05 kwietnia 2018 08:29 Robert Nowak - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
26 stycznia 2018 11:17 Mirosława Woźniak - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)